Jan Sakławski

radca prawny

Jestem radcą prawnym i wspólnikiem założonej wspólnie z przyjaciółmi kancelarii prawnej Brysiewicz i Wspólnicy, w której kieruję m.in. praktyką projektów deweloperskich. Doświadczenie jakie zdobyłem doradzając klientom z tej branży to nie tylko suche wykładnie przepisów, ale przede wszystkim przeróżne, bardzo ciekawe historie, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Prawo na tym placu budowy zawsze będzie w przystępnym opakowaniu
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

W moim przypadku nie ma żadnej ciekawej historii stojącej za wyborem kariery prawniczej. Żadnej miłości od dzieciństwa, pasji wyssanej z mlekiem matki itp. Historia jest prozaiczna – lubiłem historię, chciałem ją zdawać na maturze, a sam kierunek był tego naturalną konsekwencją. Później wszystko potoczyło się samo – skończona aplikacja i egzamin zawodowy zdany z wyróżnieniem.

W samej zaś karierze miałem okazję pracować chyba w każdym rodzaju kancelarii. Zaliczyłem malutką kancelarię jednoosobową, przekwitający butik profesorski, prężną, średniej wielkości kancelarię opartą na charyzmie jej lidera i wielki międzynarodowy moloch. Wszystkie te miejsca miały swoje plusy ale w każdym również czegoś brakowało. Z tego powodu po latach tułaczki założyłem z przyjaciółmi kancelarię, w której możemy dać klientom wsparcie we wszystkich aspektach ich działalności, ciesząc się naszą pracą i czerpiąc z niej satysfakcję.

Jeśli masz do mnie pytania skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt >>

Jan Sakławski

*****