12 czerwca 2018 JAN SAKŁAWSKI

Prelekcja na konferencji organizowanej przez MMC Polska

Tagi deweloper

Dzisiaj nieco autopromocji :). W dniu 20 czerwca będę miał przyjemność wygłosić prelekcję pt. „Jak problemy z płynnością finansową dewelopera wpływają na relacje z klientem?” podczas konferencji organizowanej przez MMC Polska. Zapraszam serdecznie do udziału w wydarzeniu, które organizowane jest pod tytułem: „Deweloper vs klient. Problematyka relacji i aktualne wyzwania”. Mój wykład wygłoszę pierwszego dnia wydarzenia o godz. 15:30 ale warto wybrać się na wszystkie prelekcje zarówno 20 jak i 21 czerwca. Pozdrawiam i do zobaczenia!

O autorach

Autor
Zadaj pytanie autorowi JAN SAKŁAWSKI Partner/ Radca prawny
W kancelarii odpowiadam za projekty infrastrukturalne. Najczęściej reprezentuję klientów związanych z energetyką, branżą budowlaną oraz operatorów zakładów przemysłowych.

Kontakt dla mediów

Avatar
Sylwia Zajdel-Goleniowska

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj informacje o nowych publikacjach ekspertów z Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy.

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.